Tähtvere Tennisekool

Tähtvere Tennisekool pakub elukestvat tenniseõpet. Trennid on oodatud lapsed alates 4. eluaastast. Tähtvere tenniseõppe traditsioonid algavad 1960ndatest ja siin on õpet korraldanud mitmed erinevad organisatsioonid. Tänane Tähtvere Tennisekool on asutatud koos Tähtvere Tennisekeskuse esimese sisehalli valmimisega 2008. aastal ja kandis nime Tartu Tennisekool. Sellest ajast peale on see olnud Tartu suurim tennisekoolil, kus läbi aastate olnud aktiivseid õpilasi 150-200 ja tööl umbes 10 erinevat treenerit.  Lisaks trennisetrennidele korraldatakse erinevaid turniire, laagreid ja üritusi.

Tenniseõpe lastele ja noortele

Tähtvere Tennisekool pakub treeninguid lastele alates 4. eluaastast. Tennisekoolis toimuvad tennisetrennid aastaringselt – septembrist maikuuni mängitakse Tähtvere Tennisekeskuse siseväljakutel ja suvel välisväljakutel.

Minitennis

Minitennis on rahvusvahelise tenniseliidu (ITF) poolt välja töötatud programm (Play and Stay), et kiirendada laste tennise õppimist. Tennis on lihtne ja lõbus.

Minitennise etapid:

I etapp – punane pall / soovituslik vanus 4-7 eluaastat

II etapp – oranž pall / soovituslik vanus 7-9 eluaastat

III etapp – roheline pall / soovituslik vanus 9-10 eluaastat

Tennise õppimiseks ei ole kunagi liiga hilja ning antud vanused on soovituslikud. Hiljem alustajate õppeprotsess on sama, aga etapid läbitakse kiiremini. Tennis on lihtne ja lõbus.

Noorte treeningud

Kui minitennise kolm etappi on läbitud, jätkatakse treeninguid “õige” kollase palliga.  Treenitakse vastavalt õpilase ja treenerit poolt seatud eesmärkidele. Erineval tasemel mängijatele on loodud erinevad turniiriliigad, kus on võimalik osaleda.

Tenniseõpe täiskasvanutele

Tenniseõpe täiskasvanutele

Tennist on võimalik harrastada kõrge vanuseni ja kunagi ei ole liiga hilja alustada tennisemänguga!

Pakume erinevaid võimalusi algajatele ja edasijõudnutele.

  • Tennis Xpress kursused algajatele
  • Täiskasvanute grupitreeningud
  • Üldfüüsilise treeningud
  • Individuaalsed treeningud
  • Mänguvideo analüüs
  • Erinevad turniirid ja üritused
  • Tenniselaagrid Eestis ja välismaal
  • Uute mängupartnerite leidmine
  • Sõpruskohtumised
  • Kvaliteetne tennisevarustus ja sponsorlepingud

Tennis Xpress kursused

Kui Te ei ole kunagi varem tennist mänginud või ei ole mänginud väga pikka aega, siis Tennis Xpress sobib just Teile! See on lõbus ja lihtne viis tennisemänguga lähemalt tuttavaks saada nii, et võiksid edaspidi ka ise mängida. Tennisekursus Tennis Xpress on programm, mis on spetsiaalselt välja töötatud ITF-i poolt täiskasvanutele.

Registreerimiseks tuleb soovitud kursus lisada ostukorvi ja osalemise kinnitamiseks tasuda pangalingi kaudu. Võimalik registreeruda ka Tähtvere Tennisekeskuses kohapeal, tasudes kaardiga või sularahas.

Kiirusta, kohtade arv on piiratud!

Täiskasvanute grupitreeningud

Treeningutega ootame liituma kõik tennisesõpru, kellel vanust vähemalt 18 eluaastat ja kes soovivad tennist mängida Tartu parimas tennisekeskuses.

Meie põhieesmärgiks on õpetada kõiki huvilisi tennist mängima, võimaldada osalemist võistlustel ja samuti ka mitmekülgne kehaline arendamine, tervislike ning sportlike eluviiside kujundamine. Treeningud toimuvad korra nädalas (4 korda kuus) vastavalt treeningrühmale sobival ajal (hommikul, lõunal või õhtul). Ühes grupis on maksimaalselt 4 inimest.