Tennisetreeningutele on oodatud kõik täiskasvanud, kellel spordipisik sees ja tennise vastu huvi. Tähtvere tenniseõppe traditsioonid algavad 1960ndatest ja siin on õpet korraldanud mitmed erinevad organisatsioonid. Tänane Tähtvere Tennisekool on asutatud koos Tähtvere Tennisekeskuse esimese sisehalli valmimisega 2008. aastal ja kandis nime Tartu Tennisekool. Sellest ajast peale on see olnud Tartu suurim tennisekool. Lisaks trennisetrennidele korraldatakse erinevaid turniire, laagreid ja üritusi. Pakume erinevaid võimalusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

TENNIST ON VÕIMALIK HARRASTADA KÕRGE VANUSENI JA KUNAGI EI OLE LIIGA HILJA ALUSTADA TENNISEMÄNGUGA!

TENNIS XPRESS KURSUSED

Kui Te ei ole kunagi varem tennist mänginud või ei ole mänginud väga pikka aega, siis Tennis Xpress sobib just Teile! See on lõbus ja lihtne viis tennisemänguga lähemalt tuttavaks saada nii, et võiksid edaspidi ka ise mängida. Tennisekursus Tennis Xpress on programm, mis on spetsiaalselt välja töötatud ITF-i poolt täiskasvanutele.

TÄIKASVANUTE GRUPITREENINGUD

Treeningutega ootame liituma kõik tennisesõpru, kellel vanust vähemalt 18 eluaastat. Meie põhieesmärgiks on õpetada kõiki huvilisi tennist mängima, võimaldada osalemist võistlustel ja samuti ka mitmekülgne kehaline arendamine, tervislike ning sportlike eluviiside kujundamine. Treeningud toimuvad korra nädalas (4 korda kuus), vastavalt treeningrühmale sobivaimal ajal (hommikul, lõunal või õhtul). Ühes grupis on maksimaalselt 4 inimest.

täiskasvanute tennisetreeningutega liitumine

  1. Saatke meil kenneth@tartutennis.ee
  2. Otsime teie tasemele vastava grupi
  3. Seejärel saadame teile liitumislingi
  • Arveldamine toimub kuutasu alusel
  • Liitumisel kuu keskel arvestatakse kuutasu trennidega proportsionaalselt
  • Üksikuid puudumisi eraldi ei arveldata (arveid ei vähendata). Võimalusel pakutakse asendustrenne teistes gruppides
  • Reketi saab laenutada vajadusel meie käest